Steny v detskej izbe.

PRI ZARIAĎOVANÍ DETSKEJ IZBY MUSÍME BRAŤ OHĽAD NA TO, AKÉMU DIEŤAŤU JE IZBA URČENÁ. NAKOĽKO FARBY OVPLYVŇUJÚ NÁLADU DIEŤATA, MUSÍME BRAT OHĽAD NA JEHO POVAHU. POZRIME SA NA FAREBNOSŤ STIEN

detske kvety clanok

Najnevhodnejšou voľbou je biela. Aj keď vyzerá čisto, môže pôsobiť chladne. Žltá farba prináša radosť a svetlo. Vhodnejšia je ale pre staršie deti. Pre najmenšie detičky je najvhodnejšia zelená, ktorá vyvoláva tvorivosť a kreativitu. Najviac sa hodí do svetlých izieb. Pre dospievajúce deti sa zas hodí purpurová, podporuje autoritu, samostatnosť a výnimočnosť. Aj keď by sme chceli izbu vymaľovať ako sa páči nám rodičom, treba brať veľký ohľad na povahu detí. Pre bojazlivejšie deti používame jemné prírodné a pastelové odtiene. ,,Nezbedníkom,, zasa primiešame zelenú a červenú používame čo najmenej. Naopak pokojnejším detičkám červenú pridáme. V každom prípade každá farba je vhodná pre nejaký vek a preto nemaľujme raz a navždy, ale aspoň každých 5 rokov.

music clanok

Na deti v ich detských izbách pôsobí všetko. Preto je úlohou nás RODIČOV, aby sme im pripravili príjemné a útulné prostredie pre ich zdravý vývoj. Nemusíme však ostať pri vymaľovaných stenách. Dnes už je veľa ďalších spôsobov, ako vymaľované steny oživiť a dať im dušu.

lienka clanok

Pre milovníkov klasiky Vám predstavujeme PREDLOHY NA MAĽOVANIE NA STENU. Pomocou papierovej predlohy si na stenu vymaľujete akýkoľvek obrázok, ornament, graffiti… Možností je veľa. Stačí jeden odvážlivec a môže sa maľovať. S predlohou si na stenu nakreslíte obrázok a vymaľujete ako omaľovánku.

dieta a strom

Druhým variantom je maľovanie pomocou plastových šablón, ktoré vám vyrobíme v akýchkoľvek rozmeroch. Plastové šablóny sú určené na maľovanie jednoduchších motívov. Kvety, ornamenty, abstraktné motívy.

Tretím a najjednoduchším variantom sú nálepky na stenu, ktoré sú určené na rovný povrch. Každý mesiac dopĺňame nové dizajny pre malých aj veľkých. Škôlkárom zvieratká, školákom abecedy, teenagerom graffiti.

Je viac spôsobov, ako oživiť detské izby a priniesť život na steny. Stačí sa rozhodnúť a výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Firma ARTsablony vám prináša pestrosť do Vašich domovov. Celú ponuku predlôh, šablón a nálepiek nájdete na www.predlohy.sk a www.artsablony.sk.