Nálepky na steny od ARTsablony

zena nalepka
Dekoračné nálepky v luxusnom šate pripravené presne pre Vaše potreby. Akékoľvek farby, akékoľvek rozmery a nespočetné množstvo motívov. Všetky na mieru, podľa Vašich predstáv.

Aj Vy máte doma nejednu stenu, ku ktorej sa nič nevmestí a neviete, ako ju oživiť? Máme jednoduché riešenie. Nálepky na stenu sú tu presne pre Vás. Stačí si vybrať farbu, motív a rozmer. Nieje nič jednoduchšie, ako rýchlo a efektívne dekorovať Váš interiér. Nálepky z vinylových fólií nestrhávajú omietku ani farbu, ľahko sa aplikujú a ich ceny Vás veľmi milo prekvapia. Očarte svojich známych ešte počas Vianoc a predveďte svoju fantáziu. Snehové vločky na oknách, kvetnatý ornament nad LCD televízorom, korytnačky a delfíny v kúpeľni. Alebo radšej rozprávková detská izba s jednorožcom, či hradom a koňmi? Fantázii sa medze nekladú.

farebnanalepka

AKO SI VYBRAŤ?

Pri výbere motívu prihliadajte k interiéru, aby nálepka zvýraznila útulnosť Vášho domova. Ak máte v izbe pestré farby, jednoduchší motív na viacerých miestach pomôže zosúladiť priestor. Ak ste sa však báli odviazať pri zariaďovaní a izba je zrazu celá krémovo-hnedá, nebojte sa odviazať pri nálepke. Najdôležitejšie však je, aby ste sa v interiéry cítili dobre práve Vy. V ponuke nájdete jednofarebné , ale aj nálepky s plnofarebnou tlačou nielen pre deti, ale aj pre teenagerov a dospelých. Nahliadnite a nechajte sa unášať svojou fantáziou. Internetový obchod www.artsablony.sk Vám prináša nové dekorácie každý deň.

nalepto
JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA

Nálepky sú určené na rovný povrch a sú dodávané spolu s prenášacou fóliou, vďaka ktorej na stenu prenesiete akokoľvek náročný motív s ľahkosťou a eleganciou. Netreba žiadnu špeciálnu prípravu stien, iba odprašniť s handričkou a jednoducho lepiť.

Tip: Doma máte rôzne rovné povrchy, aplikácia je možná aj na nábytok, chladničky, okná a všetko čo je rovné. Po odlepení nálepky nezanechávajú lepidlo. Takže hor sa do výberu a lepenia.