Dekoračné nálepky pre vaše steny

Nálepka je jednou z najobľúbenejších foriem dekorovania v posledných rokoch. Obľubu si získala nie len vďaka svojmu vzhľadu v interiéri a exteriéri, ale aj kôli jej vlastnostiam a rôznorodým možnostiam využitia. Firma www.artsablony.sk Vám ponúkne motívy pre deti, dospelých aj teenagerov.

holub

Nálepka je vyrobená z vinylovej fólie, v interiéry vydrží 5–6 rokov a je umývateľná. Jednoducho sa na stenu aplikuje a ešte jednoduchšie sa dáva dolu. Mnoho z Vás si myslí, že dať nálepku dole bude ťažké. To však nieje pravda. Nálepka sa odstraňuje jednoducho a nestrháva omietku. Ak chcete mať doma stenu, ktorá nieje fádna, je nálepka tou správnou voľbou. Vybrať si môžte z obrovskej škály farieb, rozmerov a motívov. Medvedíka do detskej izby, kávovú šálku do kuchyne, rôzne motívy do obývačky a spálne, či vtipný vešiak na chodbu. Fantázii sa medze nekladú. 

kvety z clanku

Dekorácia je síce určená na rovný a nesavý povrch, avšak tieto dve kritéria dnes spĺňa veľké množstvo vecí, ktoré nás dennodenne obklopujú. Nálepky nájdete všade. Od výkladu vo Vašom obľúbenom butiku, cez reklamu na aute až k boxu na hračky pre Vaše dieťa. Možnosti aplikovania tejto dekorácie očaria úplne každého. Stačí zapojiť fantáziu a sen o krajšom bývaní sa môže začať.

strom z clanku1

Každý z Vás sa môže stať dizajnérom vlastného bývania. Stačí si vybrať priestor, nechať sa interiérom inšpirovať a k nemu nájsť vhodný dizajn nálepky. Stále viac a viac ľudí aj u nás objavuje nástenné nálepky. Je to ľahký, nenáročný a celkom lacný spôsob, ako zmeniť a oživiť vašu izbu. Nálepky na stenu sú zábavné, ľahko ich dostanete na stenu a aj ľahko z nej. Na trhu sú nálepky pre deti, tínedžerov aj dospelých.

kvety z canku 1

Záleží už len na vás, do akého štýlu chcete ladiť svoje steny, či dáte prednosť viac zábavnému alebo konzervatívnej­šiemu. No v každom prípade svoje steny oživíte.